Tanga jsou považována za odvážnější typ spodního prádla

Tanga jsou kouskem spodního prádla, který určitě musíme mít ve skříni s oblečením. Tangové kalhotky jsou minimalistické a skvěle vám padnou pod sukýnku, šaty a průsvitné kalhoty, a to i na běžné nošení; jejich výhodou je pohodlnost, a proto se těší velké oblibě u mnoha žen a dívek. 

Oblékly jste tangové kalhotky poprvé? U klasických kalhotek jste nebyly zvyklí na zaříznuté kalhotky do zadečku, u těchto kalhotek si na začátku budete muset zvyknout na pocit zaříznutí v zadečku. Poté, co  tangovému střihu uvyknete, nebude se již chtít vracet ke klasickým kalhotkám, protože vytvářejí různé záhyby na oblečení a často jsou pod oblečením viditelné. A je jasné, že kalhotky viditelné  pod oblečením oku lichotit určitě nebudou. 

Tanga krásně tvarují ženský zadeček a díky jejich střihu a provokativnosti provedení přitáhnou pozornost mužů. Ti z nich bývají v sedmém nebi. Pokud plánujete romantický večer se svým protějškem, můžete tanga doplnit podvazkovým pásem. O jiskřivé napětí zcela určitě nepřijdete. 

4 důvody, proč byste si měly pořídit tanga: 

  1. jsou minimalistické a ideálně se hodí do letního počasí
  2. vyzdvihnou ženské pozadí 
  3. jsou přitažlivé mužskému oku
  4. jsou pohodlné a praktické 

Tanga se skvěle hodí k ženám (svalnatějším sportovkyním), které mají často mužský typ postavy bez výrazných křivek. Tanga doplněná krajkami a lemy dokonale zvýrazní ženskou postavu. 

Pokud ženy s křivkami vsadí na tanga, odměnou jim bude zdůraznění jejich předností a sex-appealu. Tanga mají také neuvěřitelnou schopnost opticky zmenšit a zúžit širší boky a větší pozadí žen. 

DOPORUČENÍ:

Zajděte do obchodu a kupte si sáček na spodní oblečení, díky kterému nošené kalhotky snadno            a bezpečně vyperete. Uchrání tanga, kalhotky, podprsenky a další oblečení před poničením pokud budete prát spodní prádlo společně s dalšími kousky oblečení. Nemusíte se bát ani potrhání bubnem pračky, poškození nebo roztržení šňůrek, mašliček a dalších ozdob, které zkrášlují luxusní spodní prádlo. 

Petr Kratochvíl