Laserová epilace; Praha nabízí možnosti jako žádné jiné město v ČR. Jak vybírat, abyste získali to nejlepší? 

Efektivním řešením, jak se zbavit nežádoucích chloupků na těle, je laserová epilace. Praha nabízí mnoho možností, kde podstoupit tento zákrok. Jak si ale vybrat z velkého množství salónů a klinik poskytujících tuto službu? Připravili jsme pro vás průvodce, jež vám poradí, podle čeho zvolit podnik, kde proceduru podstoupit. Ať už se chcete zbavit chloupků jednou provždy, nebo jen potřebujete trochu upravit oblast bikin a nevíte si rady, na koho se obrátit, pak je přesně pro vás určen následující článek.

Laserová epilace a její účinky 

Epilace diodovým laserem je perfektním způsobem, jak si ušetřit práci a čas, jelikož řeší problém s nechtěnými chloupky jednou pro vždy. Aby byl výsledek perfektní, je potřeba absolvovat tuto proceduru několikrát. Pak už budete moci žiletky či různé depilační přípravky nadobro vyhodit do koše, protože je nebudete potřebovat. Díky speciální laserové technologii dojde k úplnému zničení chloupku včetně cibulky, takže na daném místě už nikdy nevyroste, a vaše pokožka tak zůstane perfektně hladká.

Proč se vydat na zákrok do Prahy

Naše metropole je jakýmsi centrem estetických služeb. Koncentrují se zde prestižní kliniky a ti nejlepší specialisté v oboru. Díky vysoké konkurenci se podniky musí snažit, aby nabízené služby byly špičkové a často vymýšlejí různé strategie k nalákání nových klientů v podobě výhodných nabídek. Pro zákazníka se rozhodně vyplatí zajet si na laserovou epilaci právě do Prahy, jelikož má zde na výběr z mnoha možností a většinou také jistotu kvalitně odvedené práce a solidních cen.

Na co si dát pozor při výběru 

Než se bezhlavě objednáte na proceduru do prvního salonu, který na vás vykoukne ve vyhledávači, měli byste si stanovit kritéria, podle kterých vyberete to nejlepší, co se pro vás hodí. 

V prvé řadě je to cena. Máte-li omezený rozpočet, neberte vždy nejlevnější variantu, která se nabízí. Výsledek by nemusel splnit vaše očekávání. Raději chvíli vyčkejte a sledujte akce a slevy, na něž i prestižnější salony či kliniky lákají nové klienty. Většina podniků má cenové rozmezí služeb více či méně stejné. Pakliže se ceník některého z nich výrazně liší, je potřeba takové zařízení nejprve řádně prověřit.

Další faktor, na nějž se zaměřit jsou certifikace a zkušenosti personálu. Chcete-li mít jistotu, že epilace proběhne tak, jak má, dejte přednost společnosti, která na trhu působí již nějaký ten pátek. Nové salony mohou být samozřejmě také dobré, je zde však problém, že o nich málo víme – nemají totiž k dispozici mnoho referencí.

Kde hledat důvěryhodné reference

Chcete-li pomoci s volbou salonu, velmi praktická a užitečná jsou hodnocení klientů dostupná na internetu. Vždy je ovšem třeba pečlivě vybírat zdroj, odkud reference čerpáte. Pojďme si to trochu rozebrat. 

  1. Sociální sítě – Většinu informací, které potřebujete vědět, získate právě zde. Především facebook a Instagram využívá řada společností k propagaci svých služeb. Na profilu jednotlivých podniků je možné procházet komentáře i hodnocení klientů.
  2. Webové stráy – Zde buďte trochu na pozoru. Na webu vybraných podniků najdete množství hodnocení, většinou jsou to však pouze ta pozitivní. Jen blázen by umístil na stránky, které ho reprezentují negativní reference. Co vám ale může pomoci s rozhodováním, jsou fotografie “před a po zákroku”, jež zde mnoho poskytovatelků služby  rádo vystavuje.
  3. Google maps – Šikovná pomůcka pro získání názorů zákazníků jsou mapy od Googlu. Kdokoliv zde může napsat pozitivní či negativní hodnocení vybraného podniku, a vy si je pak jedním kliknutím zobrazíte.
  4. Specializované internetové portály – na internetu najdete také webové stránky, jež se zaměřují vyloženě na hodnocení určitého typu podniku, jako jsou mimo jiné kliniky estetické medicíny či kosmetické salony. .

Skvělé, došli jste na úplný konec našeho průvodce! Nyní už máte jasno v tom, podle čeho si vybrat salon nebo kliniku, kde podstoupíte epilaci laserem. Dozvěděli jste se, že je důležité nastavit si jasná kritéria, podle kterých budete při své volbě postupovat a získali jste přehled o zásadních informačních zdrojích, kde hledat reference. Tak směle do toho, ať jste připraveni na léto!

A jak se rozhodujete při výběru kosmetických salonů vy? Je pro vás nejdůležitější cena, doporučení přátel, renomé podniku či něco úplně jiného? Neváhejte přispět svými tipy do komentářů!

Petr Kratochvíl